مرکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی و توانمندسازی با حضور مهندس الهی رئیس اداره شبکه های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی،امام جمعه شهر نصرآباد و جمعی از مسئولین بخش نصرآباد درشهرنصرآباد تربت جام افتتاح گردید.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت جام با اعلام این خبر به خراسان رضوی گفت: مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمیته امداد در تسریع کمک به نیازمندان و باهدف رفع فقر و محرومیت مستضعفان، کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و در اختیار نیازمندان واقعی قرار می‌دهند.

قاسم دهقانی با تاکید بر اینکه رفع مشکل بیکاری و تولید اشتغال برای محرومان کار بزرگ و سنگینی محسوب می‌شود افزود:  ما به تنهایی  نمی‌توانیم این بار بزرگ را به دوش بکشیم و لازم است از همکاری فعالان فضای کسب و کار استفاده کنیم و خیرانی که برای ایجاد شغل برای محرومان در مراکز نیکوکاری گرد هم می‌آیند، می‌توانند از خود فعالان کسب و کار، کارمندان دستگاه‌های اجرایی و دولتی، اساتید دانشگاه، اصناف و کسبه و بازار و به طور کلی همه مردم باشند.

وی درپایان گفت: با افتتاح این مرکز نیکوکاری درشهرنصرآباد تعداد مراکز نیکوکاری درشهرستان تربت جام به ۲۶ مرکز افزایش یافته است

خبرنگار: علی نوروزی، تربت جام