الشَّیْطَانُ یَعِدُکُمُ الْفَقْرَ وَیَأْمُرُکُمْ بِالْفَحْشَاءِ ۖ وَاللَّهُ یَعِدُکُمْ مَغْفِرَهً مِنْهُ وَفَضْلًا ۗ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ.( قران کریم )

شیطان شما را وعده فقر میدهد و به کارهای زشت امر می کند.و خدا به شما وعده آمرزش و احسان دهد،و خدا را رحمت بی‌منتهاست و داناست .

این تیتر خبر یک شبکه سعودی ، صیهونیستی است ((علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، گفت: اگر برای مساله فرزندآوری فکری نکنیم، ۱۵ سال دیگر دیر خواهد شد))

خبر مهمی که کفار و رسانه های ضد انقلابشان حاضر شده اند هزینه رسانه ای کردن ان را بپردازند ولی مسولین قانون گذار و مجریان امر حاضر نیستند برای این امر مهم (فتوای افزایش جمعیت و فرزند اوری ولی فقیه و امام جامعه ) هزینه ای بپردازند

حضرت ایت الله خامنه ای در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه ۲۸ بهمن ماه ) در ارتباط تصویری با جمعی از مردم آذربایجان اظهار داشتند  «فرزندآوری، تکثیر نسل و تأمین عنصر لازم برای پیشرفت کشور یعنی جوانان» نباشیم، ۲۰ سال دیگر دچار مشکل خواهیم شد.

ایشان در کنار نیازهای نقد و فعلی کشور، توجه به نیازهای آینده را نیز بسیار مهم دانستند و تأکید کردند: اگر امروز به فکر نیازهای اساسی آینده مانند «تربیت دانشمند و محقق و تقویت نهضت علمی» و «فرزندآوری، تکثیر نسل و تأمین عنصر لازم برای پیشرفت کشور یعنی جوانان» نباشیم، ۲۰ سال دیگر دچار مشکل خواهیم شد.

اما راه چاره چیست : چشم امید بستن به مصوبات دولتی آخرین راه کار است . بیداری مردم و لبیک به ندای امام جامعه ، همچون رودخانه ای جاری ، مصمم ، آرام مسیر خودش را باز خواهد کرد و برکات این لبیک با نزول برکات الهی از ناحیه حضرت رزاق و خدای بخشنده است .حیات و ممات ما به دست اوست و باور کنیم خدای ما همان خدای رزاق جنینی ماست . مخالفان ازدواج به هر شکلی زبان شیطان هستند و مخالفان فرزند اوری همان جنود الشیطانند

جوادمحمدزاده https://t.me/javademohammadzade