مسوول بسیج رسانه شهرستان های تربت جام،باخرز و صالح آباد در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: رسانه مظهر توسعه است و باید از این ظرفیت در راستای ترویج فرهنگ شهدا و ارزش های ناب انقلاب اسلامی نهایت استفاده برد.

مهدی حسینی با اشاره به اینکه خبرنگاران باید مروج سبک رسانه اسلامی باشند گفت: انقلاب ما رسانه است و ضرورت دارد در تولید و محتوا، اخلاق مداری را محور قرار دهیم و آنچه زنده و پایدار می ماند اخلاق است.

این فعال رسانه ای گفت: بسیج رسانه خراسان رضوی بر  ارتقاء سواد رسانه در استان تاکید دارد به طوریکه در نیمه اول سال جاری توانسته ایم اولین کارگاه تخصصی روزنامه نگاری و سواد رسانه استان خراسان رضوی با حضور فعالان مجازی و خبرنگاران شهرستان ها به میزبانی تربت جام انجام شد که خوشبختانه استقبال خوبی انجام گرفت.

مسوول بسیج رسانه شهرستان های تربت جام، باخرز و صالح آباد گفت: کادر سازی در حوزه رسانه منطقه ضروری است و رسانه انقلاب بیش از گذشته به نیروهای کارآمد و جوان نیاز دارند.

وی با بیان اینکه این مراسم با همکاری و مشارکت کانون بسیج رسانه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تربت جام برگزار شد اضافه کرد: آیین تجلیل از فعالان رسانه منطقه در روز بسیج رسانه با حضور مسئولان محلی و استانی برگزار می شود.

خبرنگار:عمادنوروزی، تربت جام .