به گزارش خبرنگارشورا تریبون، رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان تربت جام با تاکید بر انتشاراخبار صحیح توسط اصحاب رسانه گفت: ایجاد کمیته اطلاع رسانی با همکاری اصحاب رسانه تربت جام می تواند گامی مثبت برای شفافیت اخبار در منطقه باشد و لازم است با توجه به شرایط حساس در حوزه سلامت مردم به شایعات توجه نکرده و اخبار صحیح بطور مداوم از کمیته اطلاع رسانی منتشر خواهد شد وبا اخبار  غیر موثق در فضای مجازی پیکرد قانونی می شود.

دکتر افکار، نقش رسانه ها را در شرایط کنونی منطقه را مهم برشمرد و افزود: برخی با شیطنت های رسانه ای در حال تضعیف خدمات سلامت هستند و کشور ما از قوی ترین شبکه های درمانی در خاورمیانه می باشد.

وی همچنین از مثبت بودن ۵ نفر به ویروس کرونا در شهرستان خبرداد و افزود: تاکنون یک نفر از مبتلایان به این ویروس فوت کرده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان تربت جام توصیه کرد: برای پیشگیری و شیوع بیشتر این ویروس، مردم بیشتر مراعات کنند و حتی الامکان از منزل بیرون نرفته و بهترین مکان منازل خواهد بود.

گفتنی است، (محمد رضا حقدادی ) خبرنگار روزنامه خراسان  به عنوان مسوول کمیته اطلاع رسانی مبارزه با ویروس کرنا در  شهرستان تربت جام معرفی شد.

خبرنگار:عماد نوروزی، تربت جام .