به گزارش شوراتریبون به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، کاروان موتور سنگین هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان خراسان رضوی،‌ از حرم تا حرم، ظهر امروز و با حضور جمعی از اعضای شورای شهر مشهد بدرقه شد و این شهر را به مقصد کربلا معلی ترک کرد تا به جمع زائرین اربعین حسینی بپیوندد.

کاروان موتورسنگین «از حرم تا حرم»، ظهر امروز و با بدرقه جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، این شهر را به مقصد کربلای معلی ترک کرد.

احمد نوروزی، رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد با توجه اینکه این کاروان با هدف تبلیغ، فرهنگسازی و ارتقاء فرهنگ عمومی و ترافیکی مردم دست به این اقدام زده است، اظهارکرد: موتورهای سنگین بعنوان نماد شلوغی شناخته می‌شوند ولی تیمی که امروز شاهد آن هستیم، با پیام ایجاد نظم قدم در این عرصه گذاشته که حرکتی بسیار درخور است.

وی در ادامه افزود: گام نهادن در مسیر امام‌حسین(ع) حرکتی زیبا و خداپسندانه است؛ حال با توجه این که با موتور مسیر را طی خواهید کرد، بسیار هیجان‌انگیز هم خواهد بود.

نوروزی در پایان گفت: از شهر امام‌رضا(ع) حامل پیام صلح و دوستی و برادری باشید و امیدواریم سالم و سلامت دوباره در شهر مشهد از شما عزیزان استقبال کنیم.

کاروان موتور سنگین از حرم‌ تا حرم