به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شورا تریبون،قادر سرفرازی که در مراسم بدرقه تیم هندبال نونهالان سیمان (غرب اسیا تربت جام ) به مسابقات کشوری،حضور داشت گفت: تلاش بازیکنان و کادر فنی برای حضور قدرتمند در مسابقات کشوری قابل تقدیراست و قطعا شما بازیکنان آینده دار ورزش شهرستان به عنوان گلهای سرسبد ورزش هستید و لازم است برای جایگاه ورزش تربت جام در کشور به خوبی تلاش کنید.

وی گفت: ارتقاء در ورزش به خصوص در رشته های توپی اتفاقی نیست و نیازمند تلاش چند ساله است که تیم نونهالان هندبال تربت جام با تمرین و برنامه ریزی منظم به این مرحله رسیده است.

این پیشکسوت هندبال و عضو شورای اسلامی شهر در ادامه افزود: پیروزی در یک تیم نیازمند کارگروهی است و نقش اداره ورزش و جوانان تربت جام از دیگر پازل های موفقیت این تیم به مرحله نهایی کشور است و راهیابی شما در تورنمنت مهم کشوری و حضور برخی از بازیکنان به اردوی تیم ملی دور از انتظار نیست.

وی همچنین از همکاری شایسته سید علی حسینی شهردارتربت جام و  دهقانی مدیرعامل اتوبوسرانی در اعزام تیم هندبال به استان کهکیلویه و بویر احمد قدردانی کرد.

گفتنی است، در ادامه این مراسم محسن سپهری رئیس اداره ورزش و جوانان تربت جام ، مهندس شرفخانی عضو شورای اسلامی شهر ، دکتر مصطفی رضوانی مسئول ورزش های رزمی تربت جام و تنی چند از پیشکسوتان با  ارائه مطالبی برای موفقیت تیم هندبال سیمان غرب آسیا (تربت جام) در مسابقات کشوری ارزوی موفقیت کردند.

اسامی بازیکنان تیم هندبال نونهالان سیمان غرب آسیا:

عماد نوروزی، آرش نظری، سروش مرادلی، علی اکبر دائمی مقدم، توحید اسدی، نعیم اباذری، رسول کریمی، ابوالفضل عرب، رامین احمدی، آراس رمشعی،امیر حسین غلام نژاد و محمد حسین میرزایی

کادرفنی: حمیدرضا قندی و نویدقندی

خبرنگار: عماد نوروزی، تربت جام.