به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون، امام جماعت روستای قادر آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان تربت جام گفت: این نمایشگاه در قالب ۸ غرفه با محصولات تولیدی روستا به مدت یک روز برگزار شده است و استقبال خوبی انجام شد .

حجه الاسلام والمسلمین قربانعلی حسین پور با تاکید بر اینکه روستا ها خواستگاه اقتصاد مقاومتی است اظهار داشت : بانوان روستا نقش تاثیر گذاری در رونق اقتصادی شهرستان داشته و لازم است این توانمندیها با توجه به شرایط موجود اقتصادی بیشتر از گذشته توجه قرار گیرد.

وی همچنین به اهداف این نمایشگاه توانمندیهای بانوان اشاره کرد و گفت:رونق تولید در روستا، توجه به پتانسیل های تولیدی روستا و بانوان، بستر مناسب برای فروش محصولات روستایی و ایجاد انگیزه روحیه کار آفرینی از مهمترین اهداف این نمایشگاه می باشد.

وی گفت: فروش محصولات صنایع دستی، بومی و محلی از مهمترین تولیداتی است که در این نمایشگاه روستایی ارائه شد و امیدواریم با عرضه محصولات مناسب زمینه را برای تقاضا بیشتر و با توجه همجواری این روستا به شهر تربت جام فراهم شود.

شایان ذکر است، عملکرد این روحانی بااستعداد باعث شده است از وی به عنوان یک شخصیت  «عمو روحانی» در مناسبت های ملی مذهبی در منطقه استقبال شود.

خبرنگار:عمادنوروزی، تربت جام .