به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون به نقل از ایثار ، عطا ناوکی با همراهی غلامرضا باقرزاده معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان به شرکت پالایش نفت آفتاب رفت و طی نشست با محمد علی پیشاهنگ مدیر بهره‌برداری این شرکت ، بر ضرورت اولویت جامعه ایثارگری در اشتغال تأکید کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های اساسی فرزندان شاهد و ایثارگر مسئله بیکاری و عدم اجرای تبدیل وضعیت توسط بعضی از دستگاه‌های اجرایی است .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با اشاره به روند آموزش‌های فنی-تخصصی و جذب ایثارگران در صنایع استان ، افزود: نیازمند همراهی و هماهنگی در راستای آموزش‌ و مشاور‌ه‌های شغلی برای ایثارگران هستیم تا این عزیزان بتوانند پس از پایان فرایند آموزشی به راحتی در شرکت پالایش نفت آفتاب جذب شوند .
وی برنامه‌های بنیاد در زمینه بروزرسانی اطلاعات فرزندان فاقد شغل و اجرای آموزش‌های مرتبط با صنایع را تشریح کرد و گفت: با توجه به مشکلات معیشتی ، رفع موانع اشتغال خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از مهمترین اولویت‌های این نهاد است .
محمد علی پیشاهنگ مدیر بهره برداری‌ شرکت پالایش نفت آفتاب نیز ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این نشست ، آمادگی خود را در راستای ساماندهی ، آموزش و جذب ایثارگران اعلام کرد .