مراسم شیرخوارگان حسینی در روستاهای تربت جام

دهیار روستای قادر آباد از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در این روستا خبرداد و افزود: عهد و پیمان با ولایت و الگو قرار دادن حضرت علی اصغر(ع) در بین نسل جوان از مهمترین اهداف این همایش است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شورا تریبون، احمد رضا بهرامی نیا با اشاره به اینکه حضور بانوان در این مراسم قابل تقدیر است گفت: شروع به کار امام جماعت روستا با ایده های جدید و با رویکرد فرهنگی نقش به سزایی در برگزاری این مراسم داشته است و امیدواریم برنامه‌های فرهنگی دیگری در ایام محرم  و صفر در این روستا برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین قربان علی حسین پور، امام جماعت روستا ی قادر آباد با تأکید بر اجرای برنامه‌های فرهنگی در مناسبت های مختلف در این روستا را مهم برشمرد و گفت: قطعا در این روستا برنامه‌های متنوع در مناسبتهای ملی و مذهبی خواهیم داشت تا روحیه نشاط معنوی در بین خانواده گسترش و همچنین به سبک زندگی اسلامی در بین جوانان کمک کنیم..

وی گفت: روستای قادر آباد از توابع بخش مرکزی با جمعیت بیش از ۲۷۰خانوار در مجاورت تربت جام قرار دارد که با محرومیت زیادی مواجه است.

شایان ذکر است: مصلی الغدیر تربت جام، بخش بالا جام ،توابع مرکزی و بقعه متبرکه سید قاسم انوار مراسم شیرخوارگان حسینی را بصورت باشکوه برگزار نمودند.

خبرنگار:عماد نوروزی،تربت جام