به گزارش شورا تریبون و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، “رضا شجاعی” در نشست کمیته عفاف و حجاب شهرک‌های صنعتی استان، اظهار کرد: بهترین راه ترویج عفاف و حجاب، انس گرفتن با قرآن و عمل به معارف اسلامی در دین است که تاثیر عمیقی دارد.
وی با بیان اینکه در مسئله عفاف و حجاب هم باید مداومت شود و هم از تاثیرات آن محافظت نماییم، افزود: نهادینه کردن عفاف و حجاب یک مسئولیت دینی و وظیفه همگان بوده و در این راستا باید با کارهای فرهنگی و آگاه سازی هجمه های فرهنگی به خوبی ایفای نقش کنیم.
شجاعی با اشاره به اینکه مسئله عفاف و حجاب فقط مختص بانوان نیست، ادامه داد: عفاف و حجاب و بحث پوشش صرفاً مرتبط با بانوان نبوده و همه افراد اعم از مرد و زن را در برمی‌گیرد و با تمام جامعه ارتباط مستقیم دارد.
وی تاکید کرد: صنعتگران با اقدامات فرهنگی که در استان انجام دادند گام های اساسی در این زمینه برداشتند و عفاف و حجاب که نماد بنیادین اسلامی بوده را برجسته کردند.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: نمایشگاه پوستر و عکس با موضوع عفاف و حجاب و ترویج سیره اهل بیت(ع) در شهرک‌های صنعتی با عنوان سبک زندگی اسلامی در شهرک‌های صنعتی منتخب برنامه ریزی شده که برگزار می شود.
در پایان گفتنی است دبیر کمیته عفاف و حجاب شهرک‌های صنعتی استان برنامه‌های هفته عفاف و حجاب را تشریح و بیان کرد که ستاد صنعت کمیته عفاف و حجاب برنامه‌های متنوعی را برای هرچه پربار ساختن هفته عفاف و حجاب از ابتدای هفته با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا کرده است.
انتهای پیام/