به گزارش شورا تریبون و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص گفت: یکی از اصلی ترین رسالت های سازمان اتوبوسرانی مشهد، تلاش برای ایجاد و افزایش دسترسی ساکنان مناطق مختلف شهر مشهد به شبکه اتوبوس و مینی بوس درون شهری مشهد است و در این راستا برنامه ریزی های مختلفی هر ساله اجرا می شود.
وی افزود: ایجاد شبکه مینی بوس برای نقاطی از سطح شهر مشهد که عرض معبر محدودتری دارد یکی از این برنامه ها است که خوشبختانه تاکنون شبکه مناسبی از این نوع حمل ونقل عمومی ایجاد شده است.
حسینقلی زاده مقدم اضافه کرد: با توجه به درخواست های ساکنین بولوارهای نماز و توس وبرای ایجاد دسترسی مستقیم و جدید، خطوط مینی بوسی ۸۷ و ۷۳ ایجاد و درخواست شهروندان اجابت شد.
وی ادامه داد : براین اساس خط ۸۷ با استفاده از ظرفیت ناوگان مینی بوسی در مسیر پایانه هاشمیه(پارک خورشید) به مقصد بولوار نماز، میدان حافظ، خیابان کوشش ۳۱ و پایانه امام رضا (ع) و خط مینی بوسی ۷۳ نیز در مسیر پایانه الهیه، بولوار اقدسیه، بولوار محمدیه، بولوار مجیدیه، بولوار شهید قنبری، بولوار برادران شهید حسینی، بولوار فلاحی، بولوار شاهد، بولوار خادم الشریعه، بولوار توس و انتهای توس ۸۵ تردد و سرویس دهی می کنند.