به گزارش خبرنگار شورا تریبون، حمیدرضا قندی که در مراسم اختتامیه مسابقات هندبال دسته دوم باشگاههای کشور در سالن وحدت سخن می گفت افزود: تربت جام در این میزبانی توانست به خوبی از اعتلای ورزش قهرمانی استان دفاع کند و برگزاری این میزبانی نشان از همدلی و همکاری دستگاههای اجرایی بود که قابل تقدیر است.

نائب رئیس هیات هندبال خراسان رضوی با اشاره به اینکه هندبال تربت جام مسیر موفقیت را به خوبی ادامه می دهد گفت: هیات هندبال، کادر فنی و بازیکنان ارزشمند تربت جام در این تورنمنت درس های بزرگی گرفتند و قرار گرفتن در سکوی سوم هندبال دسته دوم باشگاههای کشور افتخاری بزرگی است که جانانه هندبالیست های تربت جام با همت و همدلی به آن تکیه زدند.

در ادامه این مراسم فرماندار تربت جام با تبریک عنوان سومی در لیگ دسته دو کشور مهم برشمرد و افزود: پیشرفت تربت جام در هندبال قهرمانی واقعا خیره کننده است و این میزبانی نشان از پیشرفت این رشته در سطح کشوری دارد که امیدواریم این نشاط و هیجان در ورزش قهرمانی شهرستان همچنان ادامه داشته باشد.

جمشیدی اظهار داشت: حضور چند بازیکن نوجوان تربت جام در اردوی تیم ملی قطعا نشان برنامه ریزی صحیح  هیات هندبال می باشد که اکنون  باید همین مسیر برای اعتلای ورزش قهرمانی شهرستان ادامه داشته باشد.

حسین قرایی سرپرست کل مسابقات لیگ دسته دوم باشگاههای کشور به نتایج این تورنمنت اشاره کرد و گفت: حضور تیم هندبال نمایشگاه اتومبیل سلطانی و تبسم پاسارگاد در مرحله رده بندی این مسابقات که در ساعت ۹صبح در سالن وحدت برگزار شد توانست با نتیجه ۲۸بر ۱۹از سد حریف خود عبور کند و عنوان سومی را از آن خود کرد .

وی گفت: در بازی فینال دو تیم امید اصفهان و برف فروشان شیراز به رقابت پرداختند که تیم اصفهانی با نتیجه ۳۳بر۲۴عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کردند و صعود خود را به لیگ یک مسجل کردند،

بازیکنان تیم هندبال نمایشگاه اتومبیل سلطانی تربت جام در رده بزرگسالان: ۱_عباس قربانی ۲_علی کبودانی ۳_حسن خلیقی۴_ شاهین پاک نژاد۵_نوید عظیمی۶_شاهرخ پاک نژاد۷_ یوسف جامی٨ ارش احتساب

رده امید: ۱_محمد احمدی۲_علیرضا حیاتی۳_جواد اسدی ۴_سینا سعیدی

نوجوانان وجوانان :۱_سروش مرادلی ۲_عماد نوروزی ۳_مهدی فکوری۴_توحید اسدی

کادر فنی: سرمربی: شاهد پاک نژاد ، مربی: نوید قندی- سعید جامی، سرپرست: بهروز میرزا احمدی

خبرنگار: علی نوروزی، تربت جام