به گزارش خبرنگار شورا تریبون، هاشم بهرامی نیا، اظهارداشت: اعضای شوراهای شهرها، بخش ها و روستاهای تربت جام، به عنوان منتخبان و خادمان مردم،  میدان دار مقابله با گسترش کرونا می باشند  و با تشکیل ستادهای فرعی و جذب کمک های مردمی نسبت به گندزدایی و ضدعفونی کردن روستاها و شهرها، تهیه و توزیع  بسته های بهداشتی و درمانی و نیز توزیع بسته های مواد غذایی  بین مستضعفان فعالیت می نمایند.

بهرامی نیا به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهرستان تربت جام، از فعالیت های جهادی و خالصانه  مدیران ، کارکنان، پزشکان، پرستاران و بهورزان دانشکده علوم پزشکی و خدمات  بهداشتی و درمانی شهرستان تشکر و قدردانی نمود.

وی گفت: بی شک پیشگیری از گسترش ویروس کرونا مرهون زحمات میدانی ائمه محترم جمعه و جماعات، طلاب و روحانیون شیعه و سنی می باشد که در این روزهای سخت با همراهی تشکل های دینی و هیئت امنای مساجد در خدمت مردم بوده؛ و  از زحمات جهادی ایشان تقدیر می نماییم.

رییس شورای اسلامی شهرستا تربت جام افزود: مجموعه فرمانداری و بخشداری های شهرستان، به ویژه فرماندار و معاونین  فرمانداری در خط مقدم‌ مدیریت حرکت انقلابیِ پیشگیریِ از گسترش کرونا هستند و از فعالیت های میدانی این بزرگواران و دیگر مسئولین شهرستان، سپاس گزاریم.

وی توصیه کرد: مردم عزبز هشدار های  درمانی را جدی بگیرند وبرای قطع چرخه انتشار ویروس درخانه بمانند .

خبرنگار: عماد نوروزی، تربت جام.