به گزارش خبرنگار شوراتریبون، امیر معتمدرضایی عضو انجمن مهندسین خیر مشهد در گفتگو با خبرنگار شوراتریبون، اظهار داشت: ماموریت ما دستیابی به پروژه های عمرانی با یک قیمت رقابتی و ایجاد یک فضای همکاری مطمئن و قابل اطمینان است.وی افزود: انجام پروژه‌هایی در یک بازه زمانی معقول و تحویل آن با کیفیتی رضایت بخش فقط قابل قبول است.

 

کارشناس ستاد مسکن مهراستان گفت: شرکت مهندسی پرک سازه پاژ از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است و در طول این سالها پروژه های چالش برانگیر و تخصصی زیادی توسط این تیم نهاده شده است که مهارت و تجربه ما را در طراحی و اجرا و مدیریت پروژه های عمرانی و اره راهکارهای فنی افزایش داده است.

 

ناظر پروژه های عمرانی گلبهار افزود: . درحال حاضر شرکت پرک سازه به عنوان یکی از پیمانکاران پروژه های عمرانی متوسط نقش مهمی را ایفامیکند و در زمینه مدیریت پروژه های عمرانی خدمات گسترده ای را ارائه می دهد.

 

معتمدرضایی، ابراز داشت: یکی از راه‌های حل معضل اجرا مدیریت منابع برای رسیدن به اهداف پروژه است وی در ادامه افزود: ارتباط روشن و شفاف با شرکای تجاری و پیگیری میزان پیشرفت پروژه و تنظیم دقیق انحرافات است.

 

معتمدرضایی در پاسخ به سوالی درباره نظارت مستقیم بر روی کیفیت کارهای انجام شده گفت: اجرا و تکمیل پروژه در زمان مقرر از ویژگی های مهندسی پرک سازه پاژ است.

کارشناس ستاد مسکن مهراستان، بیان داشت: ما به تمامی پروژه های خود افتخارمی کنیم و این نتایج افتخار آمیزنتیجه همکاری با یک تیم ازافرادباتجربه و متخصص است.

ناظر پروژه های عمرانی گلبهار، بیان داشت: پروژه تعاونی مسکن مهر دادگستری با ساخت ۵۸ واحد و تکمیل پروژه ۲۱۲ واحدی راه آهن که بصورت نیمه تمام تحویل شرکت پرک سازه شده بود را به همراه محوطه سازی شماره ۳ تعاونی راه آهن را به نحو احسن تحویل دادیم.

مجری رفع نواقص پروژه مسکن مهر قرارگاه خاتم االوصیا با اشاره به تحویل مجتمع ۲۳۰ واحدی بوستان خاتم و مجتمع ۱۹۴ واحدی پژوهش ومجتمع ۱۸۰ واحدی سلمان فارسی وددیگرمجتمع۱۵۰ واحدی ادامه داد: با رفع نواقص پروژه تعاونی مسکن مهر راه آهن شماره سه و ساخت پروژه مسکن مهر تعاونی دادگستری شماره دو توفیق خدمتی دیگر یافتیم.

معتمدرضایی عنوان داشت: با اجری پروژه های عمرانی شرکت پارت بتن مشرق زمین و طراحی و اجرای مسیرهای آبرسانی شهرستان فردوس قدمی دیگر در عرصه‌های عمرانی و اقتصادی برداشتیم. وی در عین حال عنوان کرد: تامین و نگهداری جایگاه های CNG مجموع خراسان های رضوی ،شمالی و جنوبی از دیگر ماموریت های محول شده‌ی بر عهده شرکت پرک سازه بود.

 طرح عملیاتی یک میلیون مسکن با استفاده از سازه سبک

عضو انجمن مهندسین خیر مشهد، در پاسخ به سوالی در خصوص اجرای طرح پیشنهادی رئیس جمهور اظهار داشت: در ابتدا ورود به طرح پیشنهادی عرصه‌های عمرانی به صورت تیمی و گروهی قابل اجراست. ناظر پروژه های عمرانی گلبهار، افزود: ما دراین زمینه کارها عملکردی بسیار قوی داشتیم.