به گزارش خبرنگار شورا تریبون؛ تیم هندبال نونهالان سیمان غرب آسیا عصر امروز در یک بازی تماشایی در سالن اختصاصی هندبال دهدشت که میزبانی این  مسابقات را برعهده داشت ، در آخرین بازی در گروه خود  با غلبه بر «نقده» قهرمان نونهالان کشور توانست شگفتی بزرگی برای ورزش تربت جام خلق کنند و به خوبی از اعتلای ورزش استان خراسان دفاع کرد.

استان خراسان رضوی که در این مسابقات قهرمانی کشور دو نماینده از سبزوار  و تربت جام به عنوان قهرمان و نائب قهرمان منطقه یک و ۶کشور  حضور داشت که  «تیم سبزوار» مهد هندبال ایران  که درسال گذشته   مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور از آن خود کرده از این مسابقات حذف شد  و تیم شایسته هندبال سیمان غرب آسیا صعودی قدرتمندانه داشت تا یک افتخار دیگر برای جامعه ورزشی تربت رقم زدند.

شاگردان «نوید قندی»  در گروه  خود در اولین بازی خود مقابل میزبان تیم دهدشت شکست خورد اما با کسب  دو پیروزی  دیگر خود و با غیرت ورزشی و حذف قهرمان کشور و با تاکتیک مربی جوان و با استعداد کشور توانستند در جمع مدعیان هندبال کشور قرار گیرند.

«نوید قندی» مربی تیم هندبال سیمان غرب آسیا در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: فردا برای کسب سکو با تیم فولاد مبارکه اصفهان دیدار خواهیم داشت و حضور ما برای اولین بار در جمع ۴تیم برتر کشور قطعا یک موفقیت بزرگ برای ورزش و خانواده بزرگ هندبال می باشد  و انگیزه بازیکنان پرافتخار ما کسب سکو خواهد بود تا دل هوا داران و جامعه ورزشی شهرستان را شاد کنیم.

شایان ذکر است، تیم های حائز دهشت (میزبان مسابقات) ، بهبهان ، سیمان غرب آسیا (تربت جام) و فولاد مبارکه اصفهان به چهار تیم پایانی کشور راه یافتند که فردا تیم هندبال سیمان غرب آسیا مقابل فولاد مبارکه اصفهان صف آرایی خواهد کرد تا مسیر خود را برای فینال این مسابقات مشخص نمایند.

بازیکنان شایسته هندبال سیمان غرب آسیا:

عماد نوروزی، آرش نظری، آرمین احمدی، سروش مرادلی، ابوالفضل عرب، نعیم اباذری، رسول کریمی، سعید حیدری، امیر حسین غلام نژاد، اراس رمشعی، محمد حسین میرزایی، توحید اسدی، علی اکبر دائمی مقدم،

کادر فنی:حمیدرضا قندی و نوید قندی

برای کادر فنی و بازیکنان افتخار آفرین هندبال تربت جام در ادامه این مسابقات آرزوی موفقیت داریم.

خبرنگار : علی نوروزی، تربت جام .