به گزارش شوراتریبون به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم در مراسم رونمایی از نقاشی دیواری تمثال «شهید علی شکری» با بیان اینکه به تازگی هفته دفاع مقدس را پشت سر گذاشته‌ایم، اظهارکرد: هشت سال جوانان، زنان و مردان ما با پوست وخون و جان خود از این مرز و بوم دفاع کردند و چه بسیار عزیزانی را تقدیم این نظام کردیم ولی بعد از شهدا چه کرده‌ایم؟

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهدمقدس گفت: بر ماست که ادامه دهنده راه و هدف شهدا باشیم و آن را زنده نگهداریم و کشورمان را به سمتی سوق دهیم که شهیدان برای آن خون داده‌اند.

رمارم در ادامه افزود: شهدا نباید به پلاک درب منازل، اسامی کوچه‌ها و تمثالی بر دیوار شهر محدود شوند؛ این عزیزان مهمترین و ارزشمندترین سرمایه خود را تقدیم مملکت کرده‌اند و به همین نسبت وظیفه ما نسیت به ایشان سنگین‌تر شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بر ماست که ادامه دهنده راه و هدف شهدا باشیم و آن را زنده نگهداریم و کشورمان را به سمتی سوق دهیم که شهیدان برای آن خون داده‌اند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد با بیان اینکه مدیون شهیدان هستیم، گفت: هر روز باید خود را بازخواست کنیم که چقدر در راه شهدا و آرمان های آنها قدم برداشته‌ایم و از خداوند بخواهیم توفیق دهد در این مسیر حرکت کنیم.

ادامه‌دهنده راه و اهداف شهدا باشیم