به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون به نقل از ایثار واحد هرمزگان ، عطا ناوکی شنبه ۱۸ دی‌ماه‌ در سفر یکروزه به شهرستان میناب ، ضمن دیدار با خانواده‌های شهیدان «جواد فدویان» ، «ایرج رحیمی» ، «غلام خانک‌نژاد» ، «جمشید کمال‌پور» ، «شهریار برومند» ، «اسحق جمشیدی‌نیا» ، «عباس جلالی» ، «غلام زاهدی» و «عبدالرسول مصلحی» مشکلات این عزیزان را بررسی و در راستای رفع آنها تصمیمات لازم را اتخاذ و دستوراتی صادر کرد .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه مشکلات جامعه هدف باید در اسرع وقت و به بهترین نحو حل شوند ، گفت: شهدا و خانواده‌های آنان حق بزرگی بر گردن ملت دارند اگر چه نمی‌توان حق این عزیزان را آنگونه که شایسته است ادا کرد حداقل نباید در این خصوص کوتاهی کرد .
وی با تأکید بر دیدار ، تجلیل ، تکریم و قدردانی از شأن انسان‌های فداکار و از خودگذشته ، عنوان کرد: هر فردی در این کشور به نحوی مدیون ایثار و جانفشانی شهدا ، جانبازان و آزادگان است ، بنابراین کوچک‎‌ترین کاری که علاوه بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا باید انجام دهیم ، به خانواده‌های آنان و سایر ایثارگران رسیدگی کنیم  .
ناوکی جامعه هدف را یادگاران و بازماندگان باارزش دوران انقلاب و دفاع مقدس دانست و گفت: این بزرگواران دلسوزان واقعی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند لیکن هم‌نشینی و هم‌صحبتی با آنان نه تنها توفیقی معنوی از جانب خداوند است بلکه سبب تسکین و آرامش روح انسان می‌شود .
مدیرکل بنیاد هرمزگان با اشاره به حوادث اخیر غیر‌مترقبه در استان هرمزگان ، افزود: متاسفانه خساراتی به ایثارگران نیز همچون سایر مردم استان بوجود آمد که در دستور اقدام و رسیدگی قرار دارند ، امیدواریم با همکاری و حمایت ستاد مرکز و بیمه دی در استان بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات این عزیزان را برطرف کرد .