به گزارش پایگاه خبری شوراتریبون به نقل از خبرگزاری تابناک رضوی، دکتر سید آرش سیدصالحی، سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در آیین معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر مشهد، گفت: هلال احمر نمادی از ایثار و فداکاری است که تمام اعضا با پشتکار و تلاش های ایثارگرانه باید در جهت پیشبرد اهداف هلال احمر گام برداریم.

وی افزود: حضور گسترده اعضای جوانان،داوطلبان، امدادگران و‌نجاتگران در عرصه های مختلف خدمت مهمترین سرمایه و باعث همبستگی و اتحاد بیشتر در خانواده بزرگ هلال احمر است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در آیین معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر مشهد، با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع) اظهار کرد: سعه صدر مهمترین ابزار ریاست است و از طرفی تن پوش هلال احمر نشان از خود گذشتگی افرادی است که با جان ودل پای کار آمده اند و باتوجه به اینکه در سرزمین امام مهربانی ها، در حال خدمت رسانی به زائران و مجاوران آقا علی ابن موسی الرضا(ع) هستیم، باید در تمام عرصه ها با روحیه معنوی گام برداریم.

در این مراسم همچنین از زحمات مجید زارع در ماههای اخیر تقدیر شد و سید رسول شخصی زارع به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر مشهد مقدس منصوب شد.
گفتنی است خانمها قیطاقی و مرادی از اعضای شورای اجرایی و مجید مذهبی رییس سابق هلال احمر مشهد مقدس نیز در این آیین حضور داشته و به ایراد سخن پرداختند.