به گزارش شوراتریبون به نقل از تسنیم از مشهد مقدس مسئول ستاد اربعین آستان قدس رضوی از ساماندهی حدود دو هزار خادم افتخاری زیر نظر کمیته خادمین این ستاد برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

محسن منصوری اظهار داشت: کمیته خادمین ستاد اربعین آستان قدس رضوی همچون سال‌های گذشته شیفتگان حضرت سیدالشهدا(ع) را در قالب گروه‌های جهادی، هیئات مذهبی و فعالان مردمی دعوت و سازماندهی می‌کند.

وی ادامه داد: در مجموع حدود دو هزار خادم افتخاری از سراسر کشور در برنامه‌ها و عملیات‌های ستاد اربعین آستان قدس رضوی در حوزه‌های آشپزخانه مرکزی، موکب‌های خدمت‌رسانی و فرهنگی، گروه‌های تبلیغی، گروه‌های سلامت و بهداشت، تیم‌های پزشکی و… حضور خواهند داشت.

منصوری با تأکید بر اینکه زیرساخت نرم‌افزاری مناسبی برای ثبت‌نام، قرعه‌کشی و سپس اعزام و سازماندهی خادمین افتخاری در سال جاری فراهم شده است، گفت: عاشقان و دلداگان حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) می‌توانند برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی سال جاری به سایت بنیاد کرامت امام رضا(ع) به آدرس «www.bkr.ir» مراجعه و نام‌نویسی کنند.

مدیر عامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) یادآور شد: عملیات ساماندهی به زائرین اربعین حسینی از سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ آغاز شده و تا پایان روز جمعه سوم آبان ماه‌(یک هفته پس از اربعین) ادامه خواهد داشت.