به گزارش شوراتریبون به نقل از تسنیم از مشهدمقدس، محسن منصوری اظهار داشت:  مسئول ستاد اربعین آستان قدس رضوی از ساماندهی حدود ۲ هزار خادم افتخاری زیر نظر کمیته خادمین این ستاد برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

منصوری ادامه داد: کمیته خادمین ستاد اربعین آستان قدس رضوی همچون سال‌های گذشته شیفتگان حضرت سیدالشهدا(ع) را در قالب گروه‌های جهادی، هیئات مذهبی و فعالان مردمی دعوت و ساماندهی می‌کند.

وی ادامه داد: در مجموع حدود ۲ هزار خادم افتخاری از سراسر کشور در برنامه‌ها و عملیات‌های ستاد اربعین آستان قدس رضوی در حوزه‌های آشپزخانه مرکزی، موکب‌های خدمت‌رسانی و فرهنگی، گروه‌های تبلیغی، گروه‌های سلامت و بهداشت، تیم‌های پزشکی و… حضور خواهند داشت.

منصوری با تأکید بر اینکه زیرساخت نرم‌افزاری مناسبی برای ثبت‌نام، قرعه‌کشی و سپس اعزام و سازماندهی خادمین افتخاری در سال جاری فراهم شده است، گفت: عاشقان و دلداگان حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) می‌توانند برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی سال جاری به سایت بنیاد کرامت امام رضا(ع) به آدرس «www.bkr.ir» مراجعه و نام‌نویسی کنند.

مدیر عامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) یادآور شد: عملیات خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی از سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ آغاز شده و تا پایان روز جمعه سوم آبان ماه‌(یک هفته پس از اربعین) ادامه خواهد داشت.