به گزارش شوراتریبون به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سید مسعود ریاضی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد از پایانه مسافربری راه‌ابریشم به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و با اشاره به دو ویژگی لازم برای مکان‌یابی پایانه های مسافربری اظهارکرد: انتقال‌ پایانه های مسافربری بر این اساس انجام می‌شود که رونق حمل‌ونقل عمومی را بهمراه داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهدمقدس گفت: مکان هایی که برای ایجاد پایانه های مسافربری انتخاب می‌شوند، باید به نحوی باشد که کمترین مزاحمت را ایجاد کند و از سوی دیگر با سایر مدهای حمل‌ونقلی نیز در ارتباط باشد.

ریاضی با تاکید بر اینکه دو ویژگی مکان‌یابی پایانه‌ها باید به نحوی صورت گیرد که مزاحمت کمتری داشته باشد و با سایر مدهای حمل‌ونقلی نیز در ارتباط باشد، گفت: در مکان جدیدی که برای جابجایی پایانه راه ابریشم پیش‌‌بینی شده این موارد مدنظر قرار گرفته چراکه ارتباط خوبی با قطارشهری، خط بی‌آرتی و تاکسیرانی دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این جابجایی و موقعیت‌یابی مکان جدید در کمیسیون شهرسازی و معماری به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد تا تمامی جوانب دیده شود.

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد افزود: بحث تحریک توسعه منطقه و نحوه توسعه شهر پارامترهای تاثیرگذاری است که در کمیسیون به آن پرداخته خواهد شد.