به گزارش شورا تریبون ، فراخوان ثبت‌نام از کاندیداهای تایید صلاحیت شده خراسان رضوی تا پایان روز چهارشنبه دوم بهمن ماه ۹۸ تمدید شد.
در همین رابطه مهدی بازقندی گفت: با توجه به استقبال گسترده کاندیداها در ائتلاف کاندیداهای مستقل خراسان رضوی و با هدف ایجاد زمان و فضای کافی برای کاندیداها علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این ائتلاف برای ایجاد ائتلافی کارآمد، برجسته و انقلابی تمدید ۴ روزه زمان ثبت‌ نام به تصویب شورای مرکزی استان رسید.
وی افزود: بر این اساس مهلت ثبت‌نام در ائتلاف کاندیداهای مستقل خراسان رضوی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه دوم بهمن ماه ۹۸ تمدید گردید؛ علاقمندان به ثبت‌نام در ائتلاف کاندیداهای مستقل خراسان رضوی می‌توانند رزومه خود را از طریق تلگرام به آی دی @e_m_k_r ارسال نموده تا پس از بررسی جهت مصاحبه با آنان تماس گرفته شود؛ همچنین افرادی که دسترسی به تلگرام ندارند هم می‌توانند از طریق سایت www.eatelaf.ir و یا لینک ☑️ ثبت درخواست:
http://eatelaf.ir/

عضویت


ثبت‌نام نمایند.
دبیر ائتلاف مستقل خراسان رضوی با بیان اینکه ۱۸ نفر در لیست ائتلاف مستقل استان قرار خواهند گرفت که از این تعداد ۵ نفر از آنان متعلق به حوزه انتخابیه مشهد و کلات است، خاطرنشان کرد: با توجه به آمارهای کسب شده تاکنون میزان ثبت‌نام‌های این دوره افزایشی ۲۰ درصدی به نسبت دوره قبل داشته که این مهم نشان از انتخاباتی پورشور همراه با مشارکت حداکثری دارد.
بازقندی بیان کرد: به امید خدا با ایجاد حماسه‌ای دیگر از حضور پرشور مردم در راستای پیشرفت بیشتر کشور و در نیز فرمایشات مقام معظم رهبری گامی تأثیرگذار بر خواهیم داشت.
وی اضافه کرد: لینک کانال تلگرام و اطلاع‌رسانی ائتلاف کاندیداهای مستقل در خراسان رضوی به نشانی: @eatelaf_mostaghel_khorasan است.