به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون؛ محمد باقر ایروانی  با تاکید براینکه باید در پیشگیری شیوع ویروس کرونا در منطقه  تلاش کنیم  گفت: برای سلامتی منطقه همت همگانی لازم است وتوزیع تعداد ۱۴۰ بسته  مواد بهداشتی از طرف خیرین  میثاق ژنده پیل و خیرین پویش جام بدون کرونا بین اهالی نیازمند بخشی از فعالیتهای بهداشتی ما می باشد.

دهیار محمود آباد علیا خاطر نشان کرد: ضد عفونی و گند زدایی کل روستا با تراکتور  بیش از ده مرحله ،آهک پاشی کل ورودی های روستا از قبیل خیابان اصلی و کوچه ها ،ضد عفونی و گند زدایی اماکن عمومی از قبیل خانه بهداشت ،مساجد ،نانوایی ها و مراکز پر رفت و آمد از مهمترین فعالیتهای دهیاری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شده است.

وی افزود:  پنجاه عدد بسته موادغدایی بین اهالی نیازمند وابسته به پویش اتحاد خویشاوندی(در این طرح دوستانی که از نظر معیشتی اوضاع بهتری دارند بین اقوام خود بسته غذایی توزیع کردند بصورت گمنام ) در منطقه توزیع شده است.

مدیر ستاد مبارزه با کرونای روستای محمود علیا  توصیه کرد: اهالی منطقه برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در خانه بمانند و برای اجرای فاصله گذاری اجتماعی از ورود خودرو های غیر بومی در منطقه جلوگیری خواهد شد

خبرنگار:عماد نوروزی ، تربت جام.