به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی با بیان اینکه یکی از مهمترین رویکردهای شورای ششم، بهبود وضعیت شهروندان ساکن مناطق کم‌برخوردار است.اظهارکرد: ۶۴ محله هدف بازآفرینی در شهر مشهد داریم.

نایب رئیس شورای شهر مشهد افزود: استقرار دفاتر تسهیلگری است موثرترین سازوکار برای حل‌وفصل مسائل و مشکلات است.

مهدی ناصحی با تاکید بر اینکه رویکرد شورای ششم، اتکاء به مشارکت مردمی از طریق شوراهای اجتماعی محلات، مساجد و معتمدین محلات است افزود: دفاتر تسهیلگری می‌توانند به‌عنوان بخشی از پازل، به‌ویژه در حوزه اجراء نقش‌آفرینی کنند.

ناصحی با تاکید بر اینکه مشارکت مردمی و مردم‌محوری بی‌شک در این دوره تقویت خواهد شد، تصریح کرد: امیدواریم مردم هم مشارکت فعال داشته باشند چراکه موفقیت طرح‌های توسعه‌ای در مدیریت شهری بدون مشارکت شهروندان امکان‌پذیر نیست.

وی با اشاره به مصوبه شورای ششم مشهد با موضوع اختصاص بودجه برای تعریف و اجراء پروژه‌های اعتمادساز در محلات هدف بازآفرینی، گفت: مهمترین رکن برای اولویت‌بندی پروژه‌ها را مشارکت و نظرات مردم قرار دادیم و با تکیه بر نظرات ساکنین مناطق کم‌برخوردار اقدام خواهیم کرد.

نایب رئیس شورای شهر مشهد تاکید کرد: اقداماتی که در این محلات صورت خواهند گرفت، مغایر با طرح‌های جامع و تفصیلی نخواهد بود.

خبرنگار:کیمیاخاکزاد