به گزارش شورا تریبون، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر افزود: با هدف حفظ سلامت شهروندان، از روز پنجشنبه ۲۲ اسفندماه، ورود شهروندان به آرامستان بهشت رضا(ع) ممنوع گردید و فقط پذیرش متوفی جدید، به همراه مشایعت کنندگان محدود صورت می پذیرد.
وی افزود: علیرغم توصیه های صورت گرفته مبنی بر عدم حضور شهروندان در محیط های شلوغ و تاکید بر ماندن در منازل، در روز جمعه هفته گذشته با ترافیک زیادی در مسیرهای ورودی آرامستان ها و حضور گسترده مردم بویژه در آرامستان بهشت رضا (ع) مواجه بودیم ، که براساس تصمیم گیری صورت گرفته و تعطیلی آرامستان ها، خوشبختانه امروز(جمعه آخرسال) شاهد همراهی مردم و عدم ورود آنها بودیم.
وی خاطر نشان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا می شود، برای حفظ سلامت خود و دیگر شهروندان تنها در صورت همراهی با متوفی جدید آن هم با رعایت کلیه نکات بهداشتی وارد آرامستان ها شوند.
لازم به ذکر است هم اکنون سه دستگاه آمبولانس ویژه برای متوفیان فوت شده در اثر ابتلا به بیماری  کرونا و شبه کرونا اختصاص داده شده که مرتباً ضد عفونی می‌شوند، همچنین جایگاه ویژه‌ای به صورت ایزوله شده جدا از محل غسالخانه برای غسل دادن متوفی درنظر گرفته شده که پس از هر بار استفاده ضدعفونی می‌شود.