به گزارش پایگاه خبری شوراتریبون،احمد نوروزی در این بازدید اظهار داشت: مجموعه آبی گلشن پروژه بزرگ وفاخری است که با جانمایی مناسب، رونق وارزش افزوده ای را برای این منطقه کم برخوردار ایجاد کرده است.

وی با تشکر از تلاش شهردار و کارکنان این منطقه تصریح کرد: امیدوار هستیم تا پروژه هایی همانند این مجموعه در دیگر مناطق کمتر برخوردار شهر نیز اجرا شود.

در ادامه این بازدید، شهردار منطقه۵شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: خوشبختانه شورای پنجم و شهردار مشهد نگاه ارزشمندی بر توزیع عادلانه خدمات و امکانات رفاهی و تفریحی و نیز ضرورت افزایش نشاط وشادابی شهروندان مناطق کم‌برخوردار داشته اند.

حسین عبدالله زاده افزود: امروز به همت همکاران پرتلاش در منطقه پنج و همراهی در تخصیص اعتبارات توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی و همت والای کارگران،کارشناسان و مهندسان این پروژه عظیم و ارزشمند به ثمر رسیده است.

وی بیان داشت: این منطقه در تلاش است با سرعت بخشیدن به کار و رعایت کیفیت، مقدمات افتتاح این پروژه را هرچه سریعتر فراهم آورد.

شهردار منطقه۵ تاکید کرد: مجموعه آبی گلشن دو استخر مجزا و سالن های بدنسازی وایروبیک دارد که با مساحت بالغ بر ۶هزار مترمربع در خیابان شهید آوینی ۵۷، به زودی به بهره برداری می رسد.