به گزارش خبرنگار شورا تریبون،سید علی حسینی با اشاره به پروژه‌های قابل بهره‌برداری مدیریت شهری گفت: اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در خیابان شهید دهقان ، مناسب‌سازی پیاده‌رو ضلع شرقی خیابان شهید بهشتی، کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی ،روکش آسفالت خیابان شهید رجایی و آسفالت  خیابان قبا به‌صورت کامل انجام‌ گردیده و افتتاح خواهد شد.

شهردار تربت جام  بابیان اینکه در این دوره از شورا و شهرداری سعی شده به‌صورت متوازن خدمات به همه نقاط شهر توزیع گردد گفت: با توجه به اهمیت توسعه فضاهای ورزشی و توجه به ورزش همگانی و همچنین ارتقاء ورزش و سلامت محلات، دومین زمین ورزشی آماده بهره‌برداری است. این زمین در مجاورت بوستان اقاقیا واقع در بلوار معد آباد است و طبق قولی که به اهالی این محل داده بودیم، با تلاش همکاران در دهه مبارک فجر بوستان اقاقیا و همچنین زمین ورزشی برای استفاده ساکنین این محله به وسعت ۲ هرار مترمربع افتتاح خواهد شد..

حسینی در پایان تأکید کرد: در دهه مبارک فجر امسال در کنار برنامه‌های فرهنگی، ورزشی که به‌صورت ویژه پیش‌بینی‌شده، بیش از ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پروژه عمرانی افتتاح و بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال کلنگ زنی داریم.

خبرنگار: عماد نوروزی، تربت جام