به گزارش شورا تریبون، در مراسمی که به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با حضور تعداد اندکی از مدیران بانک ملی خراسان رضوی و مدیران کشوری این بانک از جمله معقول ، مدیر منطقه ۲ بانک ملی در محل سرپرستی امورشعب این بانک در شهر مقدس مشهد و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، از زحمات حسن مونسان مدیر قبلی امور شعب این استان تقدیر و حمید صفای نیکو نیز به عنوان جایگزین وی در این سمت معرفی شد.
مونسان در این مراسم گفت: خراسان رضوی دارای ظرفیت های سرشار در زمینه های مختلف است و از اینکه ۳۸ماه در سرزمین امام مهربانی ها و در کنار همکاران عزیز و توانمند این استان بودم احساس غرور و افتخار می کنم.
وی ضمن تشکر از همه مدیران استان که در جهت تعالی و رونق اقتصادی در استان تلاش و همکاری کردند، ادامه داد: بدون تردید هرگونه اقدامی که در این مدت در مجموعه بانکی و بویژه بانک ملی انجام شد برآیندی از تلاش همه کارمندان در سطوح مختلف است .
مونسان که به سمت معاون مدیرعامل بانک ملی در امور شعب منصوب شده است، افزود: در شرایط فعلی که در نبرد اقتصادی قرار داریم همه باید به صورت انقلابی تلاش کنیم تا ادامه دار خون هزاران شهید که برای پیروزی و سرافرازی این وطن فداکاری کردند باشیم.
انتهای پیام/