به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون، علی‌اکبر هاشمی‌جواهری ظهر امروز در نشست خبری در محل سالن کنفرانس ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: برنامه‌های اوقات فراغت موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی در تابستان ۹۸ از انتهای خردادماه شروع و تا انتهای شهریورماه ادامه دارد و پیش‌بینی می شود بیش از ۱۰ هزار نفر در این کلاس ها حضور پیدا کنند.
وی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات لازم به سایت و یا دفتر این مجموعه مراجعه کنند،از طرفی امسال دغدغه‌ والدین برای رفت و آمد دانش آموزان برطرف شده و سرویس رفت و برگشت با خدمات بالا و هزینه پائین در نظر گرفته شده است و برای دانش آموزان محروم و کم بضاعت نیز هم خدمات ویژه‌ای لحاظ شده تا بتوانند از از این کلاس ها استفاده کنند.
هاشمی جواهری افزود:موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با امکانات کامل و مجزا ویژه آقایان و بانوان سالانه برنامه‌های متفاوتی دارد و یکی از برنامه‌های پر مخاطب ،برنامه‌های تابستانی این مجموعه در ایام اوقات فراغت بوده که سالانه بیش از ۸ هزار مخاطب دارد.
وی با بیان اینکه کلاس‌های اوقات فراغت امسال در قالب ۱۵۰ کلاس و ۵۱ رشته برگزار می‌شوند، بیان داشت: در کلاس‌های اوقات فراغت موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی استعدادهای رشته‌های مختلف شناسایی می‌شوند و حمایت لازم از سوی این موسسه از آن‌ها صورت می‌پذیرد تا در تیم‌های مطرح ورزشی جذب شوند.