به گزارش خبرنگار شورا تریبون، حسین جمشیدی که در دیدار با اصحاب رسانه و انجمن های هنری تربت جام سخن می‌گفت افزود: در استان خراسان حدود ۱۸ پروژه فرهنگی وجود دارد که طی یک دهه اخیر فقط در دو شهرستان سر و سامان پیدا کرده است و امیدواریم با توجه به غنای فرهنگی منطقه و توجه به زیرساخت ها، دو پروژه مهم مجتمع فرهنگی و پژوهشکده موسیقی به سرانجام برسد و متأسفانه با اعتبارات ۳۰میلیاردی شهرستان تربت جام  نمی توان پروژه ها را سر و سامان داد.

رئیس شورای اداری تربت جام با اشاره به اینکه سفر ریاست جمهوری  به استان خراسان رضوی در بهمن‌ماه قطعی خواهد بود گفت: قطعاً باید پروژه‌های بلاتکلیف تربت جام در مصوبات ریاست جمهوری قرار گیرد تا با تخصیص اعتبار و ظرفیت اجتماعی  که می تواند به ارتقای فرهنگی شهرستان کمک کند به مرحله بهره‌برداری برسد.

فرماندار تربت جام به دیگر دغدغه های خود اشاره کرد و گفت :کمبود آب و قطعی تنش بی آبی در حوزه آب شرب باید از الان برنامه ریزی شود که تا ۱۰۰ روز دیگر به مشکل کمبود آب مواجه نگردیم و از الان باید  برای رفع این مشکل برنامه ریزی کنیم .

حسین جمشیدی از ایجاد کمیسیون ناراضی اجتماعی خبر داد و گفت :این کمیسیون دغدغه‌های اجتماعی مردم را بررسی می‌کند و مهمترین وظیفه دستگاه اجرایی همچون شهرداری و شورای اسلامی شهر پیگیری حوزه‌های اجتماعی خواهد بود و نیاید  صورت  مسئله را به رفع مشکلات و اسیب اجتماعی پاک کنیم .

نماینده عالی دولت در تربت‌جام به خبرنگاران توصیه کرد: امیدآفرینی و  اعتمادسازی با آینده از  رسالت‌های اصحاب رسانه شهرستان خواهد بود و ضرورت دارد با اطلاع رسانی خود در راستای تنویر افکار عمومی به درستی عمل کند

خبرنگار: عماد نوروزی،تربت جام