به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون به نقل از خبرگزاری فارس سعید دیده‌بان در کاشمر اظهار کرد: برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به همت ۴۰ جوان کاشمری با کمک‌ شهرداری کاشمر معابر عمومی، خیابان‌ها، پارک‌ها، مساجد و مکان‌های پرتردد ضدعفونی شدند.

 

سرپرست تیم پاکبانان کرونا در کاشمر بیان کرد: این اقدام جوانان کاشمر با خرسندی کشاورزان روبه‌رو شد به طوری‌که ۴ دستگاه تراکتور و لوازم سم‌پاشی بربای انجام این کار در اختیار این جوانان قرار دادند تا بتوانند بهتر ضدعفونی خیابان‌ها را انجام دهند، بنابراین، پاکبانان کرونا، طی اقدامی خودجوش به ضدعفونی سطح شهر کاشمر پرداختند.

 

وی تاکید کرد: این جوانان با تجهیزات حداقلی دستگاه سم‌پاش اقدام به ضدعفونی در معابر عمومی، پارک،ها، عابر بانک‌ها، بلوار سید مرتضی، امام‌زاده‌ها و پمپ گازها کردند.

 

دیده‌بان بیان کرد: این اقدام به مدت سه روز و سه شب به مه‌پاشی (ضد عفونی) کاشمر کمک می‌کند.

 

سرپرست تیم پاکبانان کرونا در کاشمر ادامه داد: پویش مردمی مدافعان شهر با همکاری شهرداری کاشمر صورت می‌گیرد و لباس مخصوص تحویل داده می‌شود، همچنین، پاکبانان در دو شیفت با دستگاه‌های سم‌پاشی شخصی با کمک شهرداری این کار را انجام می‌دهند.

 

وی هدف از این کار را اهمیت موضوع کرونا ویروس و عدم حضور در اجتماعات غیرضروری عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح سبب کاهش تردد قابل توجهی از همشهریان شده است.

 

انتهای پیام