به گزارش خبرنگار شورا تریبون، حجه الاسلام والمسلمین محمد جواد طاهری با حضور در نماز جمعه تربت جام گفت: امام جمعه در هر شهرستان مسئولیت سنگین دارد و مردم توقع دارند در این سنگر عبادی،  مطالبه گر ی مردم فراموش نشود و با دفاع از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی روحیه امید در منطقه ایجاد کند.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه سیستان و بلوچستان به رسالت امام جمعه در هر منطقه اشاره کرد و گفت: حفظ و تقویت وحدت در منطقه، وحدت بین خود، مردم و مسئولین از دیگر رسالت های امام جمعه است و این وحدت عملی بین مردم و مسئولین می تواند در خدمت رسانی بهتر به مردم کمک کند..

امام جمعه موقت زاهدان در ادامه خاطر نشان کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین مردم، دفاع از مواضع کلی نظام و  تحلیل خوب از مسائل روز منطقه از دیگر رسالت های یک امام جمعه است که باید از تریبون نظام جمهوری اسلامی بازگو شود.

حجه الاسلام  جواد طاهری گفت: انتقاد های امام جمعه باید پدرانه و منصفانه و بر اساس صیانت از آرمانهای انقلاب اسلامی باشد و مسئولین جهت خدمت گذاری بیشتر لازم خواهد بود تا همکاری شایسته ای با امام جمعه هر شهرستان انجام دهند.

وی توصیه گفت: اختلاف سلیقه طبیعی است اما لازم نیست مسئولان اختلاف خود در فضای مجازی مطرح کنند  و باید در فضای قانونی باشد نه مجازی..

شایان ذکراست ، حجه الاسلام جواد طاهری که مدت سه سال در تربت جام به عنوان امام جمعه تربت جام مشغول خدمت  بود  از همکاری شایسته علما و ائمه جمعه اهل سنت تربت جام و تولیت مزار شیخ الاسلام احمد جام تشکرکرد و از مردم ولایت مدار شهرستان تربت جام طلب  حلایت کرد.

خبرنگار: عماد نوروزی، تربت جام ..