به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون، سیدمصطفی موسوی افزود: در ادامه خدمات رسانی و توجه ویژه به فعالیت های عمرانی در نقاط مختلف که جزء اولویت های اصلی شهرداری درسال جدید می باشد تعدادی پروژه عمرانی با هزینه کرد قابل توجه توسط پیمانکاران بومی شهرستان در سطح شهر اجرا شده است.

وی بیان داشت: یکی از پروژه های در دست اجرا بوستان محله ای صادقیه در منطقه آزادگان شهرتربت جام است که در زمینی به مساحت ۶۰۰۰مترمربع  شامل دیوارهای پلکانی، زمین ورزشی، زمین بازی کودکان، مخزن جمع آوری آب های سطحی و همچنین اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال می باشد.

وی در ادامه با اشاره به احداث بوستان انتهای خیابان بهورز تصریح کرد: این بوستان سالیان زیادی است در محله ای واقع شده است که تاکنون توجه کمتری به آن شده بود و باتصمیمات اتخاذ شده عملیات بهسازی و احداث آن به مساحت حدود ۲۰۰۰ مترمربع شروع شد. این پروژه شامل زمین بازی کودکان، فضای سبز، تاسیسات برق و مکانیکی، با برآورد هزینه ای در حدود ۲میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال اجرا شده و درحال تکمیل می باشد.

مسئول اداره فنی عمران ونظارت بر پروژه های عمرانی شهرداری خاطر نشان کرد: در راستای تایل فرش خیابان ها و معابر دردو ماهه مذکور چهار پروژه شامل: میلان امیرحمزه۵ به مساحت ۱۵۰۰مترمربع با اعتباریک میلیارد و ۵۰میلیون ریال، میلان های خیابان شهید عباسپور به مساحت۷۰۰۰مترمربع با ۵میلیارد ریال اعتبار، کوی حسینی به مساحت ۲۱۰۰مترمربع با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و .میلان ضلع شمالی بوستان انتهای خیابان بهورز به مساحت۳۵۰۰مترمربع با اعتبار۲میلیارد و۵۰۰میلیون ریال اجرا شده است

موسوی در ادامه با اشاره به لزوم آسفالت خیابان ها و معابر اصلی شهر خاطرنشان کرد: اجرای آسفالت در دو منطقه شامل خیابان ۲۲ بهمن با مساحت ۱۰۰۰۰مترمربع و خیابان جنب مسجد امام جعفرصادق(ع) به متراژ ۷۰۰۰مترمربع با هزینه ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال انجام شده است.

وی بیان داشت: یکی دیگر از پروژه های اجرا شده کانال هدایت آب های سطحی واقع در خیابان قاضی محمدنعیم می باشد که به طول ۷۰۰مترو با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام شده است.

خبرنگار:عماد نوروزی، تربت جام