به گزارش پایگاه خبری شوراتریبون به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در حاشیه بازدید از دفاتر تسهیلگری دروی و عباس آباد و همچنین محور طبرسی-رسالت با بیان اینکه این بازدید به منظور بررسی وضعیت عملکرد این دفاتر در برنامه قرار گرفت، اظهارکرد: رویکردهای تسهیلگری پیوسته باید مورد رصد واقع شوند تا به انحراف نروند.

نوروزی با تاکید بر اینکه در رویکرد بازآفرینی، برای اجرای هر فعالیت باید نقش را به خود مردهم بدهیم، گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید در تعامل با مردم و نیروهای متخصصی که در گروه های تسهیلگری هستند، انجام شود

وی خاطرنشان کرد: در گام بعدی، برنامه‌ای که در تعامل با مردم تدوین می‌شود را باید به تایید مراجع ذی‌صلاح رساند و سپس اجرایی کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد با بیان اینکه دفاتر تسهیلگری در آغاز کار خود هستند، گفت: ترجیح می‌دهیم پیش از اینکه اقدامی انجام شود، بازدیدهای مختلفی در برنامه اعضای شورا قرار گیرد.

نوروزی افزود: در این مناطق اگر مردم به ایفای نقش بپردازند، بسیاری از کارهای نشدنی را میتوان میسر کرد؛ این رویکرد به معنای تامین منابع از سوی مردم نیست.

وی با بیان اینکه سازمان بازآفرینی کار خود را به خوبی آغاز کرده و امیدواریم استمرار نیز داشته باشد، گفت: این سازمان باید بازآفرینی و مردم را باور داشته باشد و در عمل نیز آن را اجرایی کند.