به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون، در این مراسم، شهردار جدید گلبهار اظهار داشت: ارائه خدمات اصلی ترین وظیفه شهرداری است که بی وقفه برای ارتقاء کیفی و عمل به آن تلاش می شود.
ابوالفضل فاضلی حق پناه، افزایش ایمنی و آسایش شهروندان گلبهار را مهمترین رویکرد شهرداری دانست و افزود: شهردار و تمام همکاران شهرداری برای رضایتمندی شهروندان در تلاش هستند و متقابلا همکاری و همراهی مردم در اجرای وظایف، برای شهردار و همکاران شهرداری، بسیار مغتنم و ارزشمند است.
وی تاکید کرد: به عنوان یک شهردار وظیفه خود را انجام به موقع و کامل وظایف و ارائه خدمات مدیریت شهری می دانم و جدا از هر گونه جناح بندی و حاشیه، تمام تلاش و توان خود را در ارائه خدمات به مردم گلبهار به کار خواهم برد.
در ادامه این مراسم، رئیس شورای اسلامی شهرگلبهار اظهار داشت: امروزه درجامعه اسلامی مسئول باید بر مبنای مصالح جامعه، نه خوشایند خویشان، دوستان و هم حزبان خودحرکت کند تا بتواند در پیشرفت سازمان، شهر و کشور موثر باشد.
مهدی جانعلی زاده با اشاره به خدمت رسانی تمام ارگان ها به مردم افزود: شهردار ،کارکنان شهرداری و مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی عمومی و انقلابی می دانند که مردم ولی نعمت ما هستند بنابراین کار فقط برای مردم و رضای خدا خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه درشرایط امروز کشور، کارامدترین شیوه مدیریت، مدیریت جهادی و انقلابی است تصریح کرد: ان شاءالله شهردار جدید با بهره گیری از خرد جمعی و تعامل با دوایر و ادارات دولتی خدمت شایانی به شهروندان گلبهار ارائه می دهد.
جانعلی زاده گفت: ارتقاء بودجه شهرداری گلبهار از۱۲میلیارد تومان به ۲۳میلیارد تومان، تبدیل درجه شهرداری از۱به۷، ارتقاء وضعیت حمل ونقل درون شهری، تدوین برنامه راهبردی ونظام مندی بسیاری ازامورشهرداری، ایجاد سه شنبه بازارگلبهار، طراحی ونصب المان های تقریبا ماندگار و تلاش عملی در جهت ارتقاءشهرگلبهار از جمله مواردی است که با همدلی مدیران مجموعه شهرداری گلبهار به انجام رسیده است.
رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار با بیان اینکه این شهر بر مدار پیشرفت وتوسعه قرار دارد خاطرنشان کرد: از تمام مسئولان ملی، استانی، شهرستانی و شهری می خواهیم تا کمک کنند این شهر به جایگاهی که استحقاق آن را دارد برسد و به الگویی از کارامدی، زیبایی و طراوت مدیریت ایرانی و اسلامی تبدیل شود.