به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شورا تریبون، احمد قادری افزود: با آغاز دهه اول محرم کلیه هیئت‌های مذهبی و ایستگاه‌های صلواتی شهر تربت‌جام توسط کارشناسان آتش‌نشانی به‌صورت دوره‌ای بازدید شده و کلیه آشپزخانه‌ها، لوازم گازسوز و دیگر مواردی که احتمال بروز حادثه را دارند بررسی‌شده است تا در صورت نیاز اشکالات احتمالی برطرف گردد.

وی ادامه داد: در این بازدیدها کارشناسان آتش‌نشانی نکات ایمنی و امدادی را به مسئولین هیئت‌ها و ایستگاه‌های صلواتی یادآوری کردند تا شاهد اتفاقات ناگوار در این اماکن نباشیم.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت جام افزود: امسال به‌صورت ویژه کلیه نیروها، ایستگاه‌ها و امکانات آتش‌نشانی شهرداری تربت‌جام از ابتدای دهه اول محرم به‌صورت آماده‌باش کامل هستند تا در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن ارائه خدمات داشته باشند.

وی بابیان اینکه مراسم سوگواری تاسوعای حسینی در محل بهشت نبی و گلزار شهدا برگزار می گردد گفت: در این روز پیش‌بینی‌شده تا اکیپ‌های آتش‌نشانی در مسیر تردد عزاداران  و همچنین بهشت نبی مستقر گردند تا عزاداران حسینی با آسودگی خاطر در مراسم شرکت نمایند و ایمنی آنان محیا گردد.

خبرنگار: عماد نوروزی، تربت جام .